İptal / İade Koşulları

 

 

İade edilebilicek ürün tanımı; Defolu yani hasarlı ürünler (ayıplı ürünler) ve İsteğiniz dışında size bilgi verilmeden gönderilen değişik ürünlerdir

- Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş(örnek:Orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler) kabul edilmez.

- Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.Bu durumda da ürünü size getiren anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapmanız gerekir.Diğer iade durumlarında ise kargo ücreti size aittir.

- İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünler ayıplı mal tanımına girmeden iade edilmek isteniyorsa bu iadenin GELİŞ-GİDİŞ kargo ücreti müşteriden alınır.

- Bu koşullar dışındaki ürün iade ve sipariş iptal için lütfen firmamızla irtibata geçiniz

- Ürün değişimleri iade firmamıza ulaştıktan sonraki sevkiyat günü yapılır . Ürün sipariş tutarları (Para iadesi ) 15 gün içerisinde iade edilmektedir.

- Tüm görüş,soru ve şikayetleriniz için firmamaızı arayabilir mail gönderebilirsiniz istek ve talepleriniz mutlaka incelenip size dönüş yapılıcaktır.

YUKARI